KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11755575

nr 1175 5575

Josef Lund

(1898-1969), Sverige

Blandteknik, 2 st, Signerade, 8x11,5 cm respektive 12x14 cm

Josef Lund, svensk bildkonstnär född 1898 i Stockholm, död 1969.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 april 2018
kl 18:36:31

16/4 11:59:45 1      Vinnande bud

Josef Lund

Läs mer om Josef Lund